Players Needed

DIVISION 4D PLAYERS NEEDED!

www.cincyahl.com/register/player

 
Venue: Northland Ice Center | Division 2 | Default Season

Print 

Club picture

Northland Ice Center

Next scheduled games

COM_JOOMLEAGUE_PLAYGROUND_ICAL_EXPORT
Monday, 16. September 2019
19:00 Division 1 67s - Nugs
20:15 Division 1 Nugs - Dynasty
21:30 Division 1 Dayton - Wet Bandits
Tuesday, 17. September 2019
21:00 Division 2 Huns (D2) - Green Team
Wednesday, 18. September 2019
19:30 Division 3B White Russians - Huns (3B)
20:45 Division 3B Gang Green - Hecklers (3B)
22:00 Division 3B Bio Hazards - Old Spice 3B
Thursday, 19. September 2019
19:00 Division 4B Huns (4B) - Phantom Hawks
20:15 Division 4B Angry Beavers - Ice Holes
21:30 Division 4B Lumber Sharks (4B) - Swine Time
Saturday, 21. September 2019
16:00 Division 5A Sons of Hockey - CRUSH
17:15 Division 5A Yellow Jackets - Drunk Ducks 5A
18:30 Division 5A Dragons (5A) - Hecklers (5A)
22:00 Division 4C Storm (4c) - Gargoyles
Sunday, 22. September 2019
08:30 Learn to Play Orange - Yellow
16:00 Division 4D Armadillos - Hogs
17:15 Division 4D Wolfhounds - Fire (4D)
18:30 Division 4D Huns (4D) - Black Team
19:45 Division 3B Drunken Ducks - Bio Hazards
22:15 Division 3B Donkeys (3B) - Hecklers (3B)
Monday, 23. September 2019
19:00 Division 1 Wet Bandits - 67s
20:15 Division 1 67s - Dynasty
21:30 Division 1 Nugs - Dayton
Wednesday, 25. September 2019
19:30 Division 3B Gang Green - White Russians
20:45 Division 3B Agent Orange - Old Spice 3B
22:00 Division 3B Lumber Sharks - Hecklers (3B)
Thursday, 26. September 2019
19:00 Division 4D Wolfhounds - Armadillos
20:15 Division 4D Hogs - Huns (4D)
Friday, 27. September 2019
22:00 Division 5C Huns (5C) - Storm (5C)
23:15 Division 5C Huns (5C) - Angry Beavers 5c
Saturday, 28. September 2019
17:30 Division 5A Dragons (5A) - Yellow Jackets
18:45 Division 5A CRUSH - Drunk Ducks 5A
22:00 Division 4C Rubber Puckies - Gargoyles
23:15 Division 5A Inuits - Sons of Hockey
Sunday, 29. September 2019
16:00 Division 4B Lumber Sharks (4B) - Angry Beavers
17:15 Division 4B Swine Time - Huns (4B)
18:30 Division 4B Phantom Hawks - Ice Holes
19:45 Division 3B Bio Hazards - Lumber Sharks
21:00 Division 3B Donkeys (3B) - War Horses 3B
22:15 Division 3B Huns (3B) - Drunken Ducks
Monday, 30. September 2019
19:00 Division 1 Wet Bandits - Nugs
20:15 Division 1 Dayton - Wet Bandits
21:30 Division 1 Dynasty - 67s
Wednesday, 02. October 2019
19:30 Division 3B Bio Hazards - War Horses 3B
20:45 Division 3B White Russians - Agent Orange
22:00 Division 3B Hecklers (3B) - Donkeys (3B)
Thursday, 03. October 2019
20:15 Division 4C Storm (4c) - Fog
21:30 Division 4C Fusion 4C - Huns (4C)
Saturday, 05. October 2019
18:30 Division 5C Zamboni Roadkill - Icebots (5C)
22:00 Division 4C Gargoyles - Team 007
Sunday, 06. October 2019
16:00 Division 3B Drunken Ducks - Donkeys (3B)
17:15 Division 3B Huns (3B) - Gang Green
18:30 Division 3B Lumber Sharks - Hecklers (3B)
21:00 Division 4D Trashers - Hogs
22:15 Division 4B Phantom Hawks - Swine Time
Monday, 07. October 2019
20:30 Division 1 Nugs - 67s
21:45 Division 1 Dynasty - Dayton
Wednesday, 09. October 2019
22:15 Division 3B Gang Green - Donkeys (3B)
Thursday, 10. October 2019
19:00 Division 4D Wolfhounds - Hogs
20:15 Division 4D Fire (4D) - Black Team
Friday, 11. October 2019
18:30 Division 5B Huns 5B - Fire (5B)
22:00 Division 5B Men In Black - Phantom Menace (5A)
Saturday, 12. October 2019
17:30 Division 5A Hecklers (5A) - Drunk Ducks 5A
18:45 Division 5A Yellow Jackets - Dragons (5A)
22:00 Division 4C Rubber Puckies - Gargoyles
23:15 Division 5A CRUSH - Inuits
Sunday, 13. October 2019
16:00 Division 4C Fog - Team 007
17:15 Division 4D Huns (4D) - Trashers
18:30 Division 4C Team 007 - Huns (4C)
19:45 Division 4B Ice Holes - Angry Beavers
21:00 Division 3B Agent Orange - Hecklers (3B)
21:00 Division 4B Lumber Sharks (4B) - Swine Time
22:15 Division 3B Lumber Sharks - Huns (3B)
Monday, 14. October 2019
20:30 Division 1 67s - Nugs
21:45 Division 1 Dayton - Wet Bandits
Wednesday, 16. October 2019
21:00 Division 3B White Russians - War Horses 3B
22:15 Division 3B Huns (3B) - Agent Orange
Thursday, 17. October 2019
19:00 Division 4C Team 007 - Rangers
21:30 Division 4C Huns (4C) - Tang
Friday, 18. October 2019
18:30 Division 5A Hecklers (5A) - Dragons (5A)
22:00 Division 5A Yellow Jackets - Sons of Hockey
23:15 Division 5A CRUSH - Inuits
Saturday, 19. October 2019
16:00 Division 5B Men In Black - Fire (5B)
17:15 Division 5C Huns (5C) - Brewmasters
18:30 Division 5B Huns 5B - Phantom Menace (5A)
22:00 Division 4C Gargoyles - Fusion 4C
23:15 Division 5C Icebots (5C) - Zamboni Roadkill
Sunday, 20. October 2019
16:00 Division 3B Gang Green - Drunken Ducks
17:15 Division 3B Donkeys (3B) - Old Spice 3B
18:30 Division 3B Hecklers (3B) - Bio Hazards
22:15 Division 4B Swine Time - Angry Beavers
Monday, 21. October 2019
20:30 Division 1 Nugs - Dynasty
21:45 Division 1 Wet Bandits - 67s
Wednesday, 23. October 2019
21:00 Division 3B White Russians - Huns (3B)
22:15 Division 3B Bio Hazards - Donkeys (3B)
Thursday, 24. October 2019
19:00 Division 4B Huns (4B) - Lumber Sharks (4B)
20:15 Division 4B Phantom Hawks - Ice Holes
Friday, 25. October 2019
18:30 Division 5C Icebots (5C) - Fusion (5C)
22:00 Division 5C Huns (5C) - Brewmasters
23:15 Division 5C Zamboni Roadkill - Huns (5C)
Saturday, 26. October 2019
17:30 Division 5A Inuits - Hecklers (5A)
18:45 Division 5A Sons of Hockey - Dragons (5A)
22:00 Division 4C Tang - Gargoyles
23:15 Division 5A Yellow Jackets - Drunk Ducks 5A
Sunday, 27. October 2019
16:00 Division 4C Tang - Storm (4c)
17:15 Division 4C Fusion 4C - Rangers
18:30 Division 4C Fog - Fusion 4C
21:00 Division 3B Huns (3B) - Drunken Ducks
22:15 Division 3B Agent Orange - Lumber Sharks
Monday, 28. October 2019
21:30 Division 1 Dayton - Nugs
Tuesday, 29. October 2019
22:15 Division 1 Wet Bandits - Dynasty
Monday, 04. November 2019
21:30 Division 1 Nugs - Dayton
Tuesday, 05. November 2019
22:15 Division 1 67s - Dynasty
Monday, 11. November 2019
21:30 Division 1 Dynasty - Nugs
Tuesday, 12. November 2019
22:15 Division 1 Dayton - Wet Bandits
Monday, 18. November 2019
21:30 Division 1 Wet Bandits - 67s
Tuesday, 19. November 2019
22:15 Division 1 67s - Dayton

CINCINNATI OHIO RECREATIONAL ADULT ICE HOCKEY LEAGUES

Login To Your Management Account