Players Needed

DIVISION 4D PLAYERS NEEDED!

www.cincyahl.com/register/player

 
Venue: Sports Plus Canada Rink | Division 2 | Default Season

Print 

Club picture

Sports Plus Canada Rink

Next scheduled games

COM_JOOMLEAGUE_PLAYGROUND_ICAL_EXPORT
Monday, 16. September 2019
20:45 Lower Draft League GREEN - ORANGE
22:00 Upper Draft League ALL PLAYERS - ALL PLAYERS
Thursday, 19. September 2019
21:15 Division 4D Trashers - Rubber Puckies 4D
22:30 Division 4C Fog - Tang
Saturday, 21. September 2019
16:00 Division 5B Seaward - Phantom Menace (5A)
17:15 Division 5B Men In Black - Huns 5B
18:30 Division 5C Brewmasters - Angry Beavers 5c
19:45 Division 5B Fire (5B) - CRUSH 5B
22:15 Division 5C Icebots (5C) - Huns (5C)
Sunday, 22. September 2019
20:00 Division 4D Fire (4D) - Trashers
22:30 Division 4A Bluegills - Lamp Lighters
Monday, 23. September 2019
20:45 Lower Draft League YELLOW - GREEN
22:00 Upper Draft League ALL PLAYERS - ALL PLAYERS
Thursday, 26. September 2019
22:30 Division 4C Fusion 4C - Rubber Puckies
Saturday, 28. September 2019
19:45 Division 5B Seaward - Huns 5B
21:00 Division 5B Huns 5B - CRUSH 5B
22:15 Division 5B Phantom Menace (5A) - Fire (5B)
Sunday, 29. September 2019
18:45 Division 4A Lamp Lighters - Deeks Of Hazard
20:00 Division 4A Shrews - Bluegills
21:15 Division 4C Storm (4c) - Huns (4C)
Monday, 30. September 2019
20:45 Lower Draft League ORANGE - YELLOW
Thursday, 03. October 2019
22:30 Division 4D Huns (4D) - Armadillos
Saturday, 05. October 2019
16:00 Division 5C Storm (5C) - Huns (5C)
17:15 Division 5B Phantom Menace (5A) - Seaward
18:30 Division 5A Sons of Hockey - CRUSH
19:45 Division 5A Hecklers (5A) - Drunk Ducks 5A
21:00 Division 5B Fire (5B) - Huns 5B
22:15 Division 5A Dragons (5A) - Inuits
Sunday, 06. October 2019
18:45 Division 4B Angry Beavers - Huns (4B)
20:00 Division 4B Ice Holes - Lumber Sharks (4B)
21:15 Division 4A Bluegills - Deeks Of Hazard
22:30 Division 4A Shrews - Lamp Lighters
Monday, 07. October 2019
20:45 Lower Draft League GREEN - ORANGE
22:00 Upper Draft League ALL PLAYERS - ALL PLAYERS
Thursday, 10. October 2019
21:15 Division 4D Armadillos - Rubber Puckies 4D
22:30 Division 4C Rubber Puckies - Storm (4c)
Saturday, 12. October 2019
18:30 Division 5C Icebots (5C) - CRUSH 5C
21:00 Division 5C Huns (5C) - Brewmasters
Sunday, 13. October 2019
18:45 Division 4A Bluegills - Lamp Lighters
22:30 Division 4B Huns (4B) - Phantom Hawks
Monday, 14. October 2019
20:45 Lower Draft League GREEN - YELLOW
22:00 Upper Draft League ALL PLAYERS - ALL PLAYERS
Wednesday, 16. October 2019
22:30 Division 3B Bio Hazards - Lumber Sharks
Thursday, 17. October 2019
21:15 Division 4D Armadillos - Fire (4D)
Sunday, 20. October 2019
20:00 Division 4A Lamp Lighters - Shrews
Monday, 21. October 2019
20:45 Lower Draft League YELLOW - ORANGE
Wednesday, 23. October 2019
22:30 Division 3B Agent Orange - War Horses 3B
Friday, 25. October 2019
20:45 Division 5B Men In Black - Huns 5B
Saturday, 26. October 2019
19:30 Division 5C Storm (5C) - Zamboni Roadkill
21:00 Division 5C Brewmasters - Angry Beavers 5c
22:15 Division 5C Huns (5C) - Icebots (5C)
Sunday, 27. October 2019
18:45 Division 4D Trashers - Black Team
20:00 Division 4D Armadillos - Wolfhounds
21:15 Division 4A Lamp Lighters - Deeks Of Hazard
22:30 Division 4A Shrews - Bluegills
Monday, 28. October 2019
20:45 Lower Draft League ORANGE - GREEN

CINCINNATI OHIO RECREATIONAL ADULT ICE HOCKEY LEAGUES

Login To Your Management Account