Venue: Sports Plus Canada Rink | Division 4B | Default Season

Print 

Club picture

Sports Plus Canada Rink

Next scheduled games

COM_JOOMLEAGUE_PLAYGROUND_ICAL_EXPORT
Thursday, 21. February 2019
22:15 Division 4C Fog - Gargoyles
Friday, 22. February 2019
23:15 Division 5A Angry Beavers (5A) - Seaward
Saturday, 23. February 2019
23:15 Division 5C Huns (5C) - Icebots (5C)
Sunday, 24. February 2019
20:45 Division 4A Shrews - Bluegills
22:00 Division 4C Fusion 4C - Chiefs 4D
Monday, 25. February 2019
20:45 Monday Night Draft League ROYAL - GREEN
Tuesday, 26. February 2019
20:45 Tuesday Night Draft League ALL PLAYERS - ALL PLAYERS
Friday, 01. March 2019
19:00 Division 5C Brewmasters - Fusion (5C)
20:15 Division 5C Icebots (5C) - Huns (5C)
21:30 Division 5B Fire (5B) - Fusion
22:45 Division 5B Phantom Menace (5A) - Huns 5B
Saturday, 02. March 2019
17:00 Division 5A Purple Pirates - Icebots (5A)
18:15 Division 5A Seaward - Hecklers (5A)
19:30 Division 5A Inuits - Sons of Hockey
20:45 Division 5A Fusion [5A] - Angry Beavers (5A)
Sunday, 03. March 2019
22:00 Division 3B Agent Orange - War Horses 3B
Monday, 04. March 2019
19:30 Monday Night Draft League BLACK - ROYAL
20:45 Monday Night Draft League GREEN - White
Tuesday, 05. March 2019
20:30 Tuesday Night Draft League ALL PLAYERS - ALL PLAYERS
Thursday, 07. March 2019
22:00 Division 4C Tang - Team 007
Saturday, 09. March 2019
22:15 Division 5A Sons of Hockey - Angry Beavers (5A)
Sunday, 10. March 2019
18:45 Division 4B Swine Time - Lumber Sharks (4B)
20:00 Division 4B Ice Holes - Lumber Sharks (4B)
Monday, 11. March 2019
19:30 Monday Night Draft League GREEN - BLACK
20:45 Monday Night Draft League White - ROYAL
Tuesday, 12. March 2019
20:30 Tuesday Night Draft League ALL PLAYERS - ALL PLAYERS
Wednesday, 13. March 2019
19:45 Division 3A Lumber Sharks - Donkeys (3A)
21:00 Division 3A Huns (3A) - Chiefs (3A)
Thursday, 14. March 2019
22:00 Division 4D Drunken Ducks - Trashers
Friday, 15. March 2019
19:00 Division 5A Sons of Hockey - Hecklers (5A)
20:15 Division 5C Brewmasters - Huns (5C)
Sunday, 17. March 2019
20:00 Division 4C Fusion 4C - Huns (4C)
21:15 Division 4C Tang - Chiefs 4D
Monday, 18. March 2019
19:30 Monday Night Draft League BLACK - White
20:45 Monday Night Draft League ROYAL - GREEN
Tuesday, 19. March 2019
20:30 Tuesday Night Draft League ALL PLAYERS - ALL PLAYERS
Wednesday, 20. March 2019
19:45 Division 3B Agent Orange - Huns Team 2
21:00 Division 3B White Russians - Lamp Lighters
22:15 Division 3B Gang Green - War Horses 3B
Monday, 25. March 2019
20:45 Monday Night Draft League White - GREEN
Tuesday, 26. March 2019
20:30 Tuesday Night Draft League ALL PLAYERS - ALL PLAYERS
Monday, 01. April 2019
19:30 Monday Night Draft League BLACK - ROYAL
20:45 Monday Night Draft League White - GREEN
Tuesday, 02. April 2019
20:30 Tuesday Night Draft League ALL PLAYERS - ALL PLAYERS

CINCINNATI OHIO RECREATIONAL ADULT ICE HOCKEY LEAGUES

Login To Your Management Account