Venue: Sports Plus Canada Rink | Division 5C | Current Season

Print 

Club picture

Sports Plus Canada Rink

Next scheduled games

COM_JOOMLEAGUE_PLAYGROUND_ICAL_EXPORT
Wednesday, 26. June 2019
21:00 Division 3A Huns (3A) - Old Spice (3A)
22:15 Division 3B Gang Green - Lumber Sharks
Thursday, 27. June 2019
19:00 Division 4C Huns (4C) - Tang
20:15 Division 4C Fog - Fusion 4C
Saturday, 29. June 2019
16:00 Division 5B Phantom Menace (5A) - Fusion
17:15 Division 5A Sons of Hockey - Purple Pirates
18:30 Division 5C Zamboni Roadkill - Huns (5C)
Sunday, 30. June 2019
19:00 Division 4B Vortex - Angry Beavers
20:15 Division 4B Swine Time - Ice Holes
21:30 Division 4B Phantom Hawks - Huns (4B)
Monday, 01. July 2019
19:30 Monday Night Draft League GREEN - LIGHT BLUE
20:45 Monday Night Draft League ORANGE - LIGHT BLUE
Tuesday, 02. July 2019
20:30 Tuesday Night Draft League ALL PLAYERS - ALL PLAYERS
Sunday, 07. July 2019
19:00 Division 3A Bio Hazards - Huns (3A)
20:15 Division 3A Nati Norse - Amateur
22:45 Division 4B Huns (4B) - Vortex
Monday, 08. July 2019
19:30 Monday Night Draft League GREEN - Navy Blue
20:45 Monday Night Draft League GREEN - ORANGE
Tuesday, 09. July 2019
20:30 Tuesday Night Draft League ALL PLAYERS - ALL PLAYERS
22:00 Division 2 Jets - Moldy Biscuits
Wednesday, 10. July 2019
21:00 Division 3A Bio Hazards - Old Spice (3A)
22:15 Division 3A Chiefs (3A) - Amateur
Friday, 12. July 2019
19:00 Division 5C Fusion (5C) - Huns (5C)
20:15 Division 5C Brewmasters - Storm (5C)
21:30 Division 5A Yellow Jackets - Sons of Hockey
22:45 Division 5A Purple Pirates - Seaward
Saturday, 13. July 2019
16:00 Division 5C Fusion (5C) - Brewmasters
17:15 Division 5B Fire (5B) - Men In Black
18:30 Division 5A Sons of Hockey - Seaward
19:45 Division 5C Huns (5C) - Storm (5C)
Sunday, 14. July 2019
19:00 Division 4B Angry Beavers - Phantom Hawks
20:15 Division 4B Ice Holes - Vortex
21:30 Division 4B Swine Time - Huns (4B)
Monday, 15. July 2019
19:30 Monday Night Draft League YELLOW - Navy Blue
20:45 Monday Night Draft League Navy Blue - ORANGE
Tuesday, 16. July 2019
19:00 Division 2 Rugrats - Indians
19:00 Division 2 Jets - MONICA
20:30 Tuesday Night Draft League ALL PLAYERS - ALL PLAYERS
Thursday, 18. July 2019
21:30 Division 4C Storm (4c) - Chiefs
22:45 Division 4C Fog - Team 007
Saturday, 20. July 2019
18:30 Division 5C Storm (5C) - Angry Beavers 5c
19:45 Division 5C Huns (5C) - Zamboni Roadkill
Sunday, 21. July 2019
21:00 Division 4C Rubber Puckies - Tang
22:15 Division 4A Lumber Sharks (4A) - Deeks Of Hazard
Monday, 22. July 2019
19:30 Monday Night Draft League YELLOW - GREEN
20:45 Monday Night Draft League YELLOW - ORANGE
Tuesday, 23. July 2019
20:30 Tuesday Night Draft League ALL PLAYERS - ALL PLAYERS
Thursday, 25. July 2019
22:45 Division 4D Huns (4D) - Fire (4D)
Monday, 29. July 2019
19:30 Monday Night Draft League GREEN - ORANGE
20:45 Monday Night Draft League LIGHT BLUE - ORANGE
Tuesday, 30. July 2019
20:30 Tuesday Night Draft League ALL PLAYERS - ALL PLAYERS
Monday, 05. August 2019
19:30 Monday Night Draft League GREEN - ORANGE
20:45 Monday Night Draft League YELLOW - LIGHT BLUE
Tuesday, 06. August 2019
20:30 Tuesday Night Draft League ALL PLAYERS - ALL PLAYERS

CINCINNATI OHIO RECREATIONAL ADULT ICE HOCKEY LEAGUES

Login To Your Management Account