Team Registration Is Now Open!

TEAM CAPTAINS PLEASE
Register Your Tem Now
Venue: Sports Plus USA Rink | Monday Night Draft League | Current Season

Print 

Club picture

Sports Plus USA Rink

Next scheduled games

COM_JOOMLEAGUE_PLAYGROUND_ICAL_EXPORT
Saturday, 04. May 2019
18:00 Division 5A Purple Pirates - Fusion [5A]
19:15 Division 5A Dragons (5A) - Sons of Hockey
Sunday, 05. May 2019
16:00 Division 3A Huns (3A) - Nati Norse
17:15 Division 3B Donkeys (3B) - Agent Orange
18:30 Division 3B Lumber Sharks - Huns Team 2
Wednesday, 08. May 2019
19:45 Division 3A Old Spice (3A) - Nati Norse
Saturday, 11. May 2019
17:30 Division 5C Zamboni Roadkill - Icebots (5C)
18:45 Division 5A Sons of Hockey - Seaward
20:00 Division 5A Inuits - Purple Pirates
Sunday, 12. May 2019
17:15 Division 3B Agent Orange - Lumber Sharks
18:30 Division 3B Gang Green - Ferda
19:45 Division 3B Huns Team 2 - Donkeys (3B)
21:00 Division 4C Rubber Puckies - Fog
22:15 Division 4B Swine Time - Ice Holes
Saturday, 18. May 2019
15:45 Division 5A Fusion [5A] - Dragons (5A)
17:00 Division 5A Purple Pirates - Sons of Hockey
Sunday, 19. May 2019
16:00 Division 3B Donkeys (3B) - Gang Green
18:30 Division 3B Lumber Sharks - White Russians
Friday, 31. May 2019
19:15 Division 5C Storm (5C) - Icebots (5C)
20:30 Division 5A Dragons (5A) - Inuits
21:45 Division 5A Sons of Hockey - Yellow Jackets
Saturday, 01. June 2019
15:00 Division 5C Huns (5C) - Storm (5C)
16:15 Division 5C Fusion (5C) - Zamboni Roadkill
17:30 Division 5A Inuits - Fusion [5A]
18:45 Division 5A Yellow Jackets - Purple Pirates
Sunday, 02. June 2019
16:00 Division 3B Agent Orange - White Russians
17:15 Division 3B Gang Green - Huns Team 2
19:45 Division 3B Donkeys (3B) - Ferda
Saturday, 08. June 2019
15:45 Division 5A Fusion [5A] - Sons of Hockey
17:00 Division 5A Dragons (5A) - Purple Pirates
Sunday, 09. June 2019
16:00 Division 3B Agent Orange - Gang Green
17:15 Division 3B White Russians - Huns Team 2
19:45 Division 3B Donkeys (3B) - War Horses 3B
21:00 Division 4C Storm (4c) - Tang
Saturday, 15. June 2019
15:45 Division 5A Fusion [5A] - Seaward
17:00 Division 5A Dragons (5A) - Sons of Hockey
Sunday, 16. June 2019
16:00 Division 3B White Russians - Donkeys (3B)
18:30 Division 3B Huns Team 2 - Agent Orange
19:45 Division 3B Lumber Sharks - Gang Green
21:00 Division 4C Storm (4c) - Fog
Saturday, 22. June 2019
15:45 Division 5A Purple Pirates - Fusion [5A]
17:00 Division 5A Inuits - Dragons (5A)
Sunday, 23. June 2019
16:00 Division 3B Agent Orange - War Horses 3B
17:15 Division 3B Lumber Sharks - Donkeys (3B)
18:30 Division 3B Gang Green - White Russians
19:45 Division 3B Huns Team 2 - Ferda
Saturday, 29. June 2019
15:45 Division 5A Dragons (5A) - Fusion [5A]
17:00 Division 5A Inuits - Yellow Jackets
Sunday, 30. June 2019
16:00 Division 4D Huns (4D) - Rangers
17:15 Division 4D Hogs - Fire (4D)
Tuesday, 02. July 2019
19:00 Division 2 Rugrats - Slot Rockets
Sunday, 07. July 2019
16:00 Division 3B Agent Orange - War Horses 3B
17:15 Division 3B Game Cocks - Lumber Sharks
18:30 Division 4D Armadillos - Huns (4D)
21:00 Division 4B Phantom Hawks - Swine Time
22:15 Division 4B Ice Holes - Angry Beavers
Thursday, 11. July 2019
20:00 Division 4C Tang - Fog
21:15 Division 4C Storm (4c) - Chiefs
Friday, 12. July 2019
19:15 Division 5B Phantom Menace (5A) - Fire (5B)
20:30 Division 5B Men In Black - Huns 5B
Sunday, 14. July 2019
16:00 Division 3B Donkeys (3B) - Game Cocks
17:15 Division 3B Gang Green - White Russians
21:00 Division 4C Chiefs - Storm (4c)
22:15 Division 4D Huns (4D) - Hogs
Thursday, 18. July 2019
20:00 Division 4C Fusion 4C - Rubber Puckies
21:15 Division 4C Tang - Huns (4C)
Sunday, 21. July 2019
19:00 Division 4C Team 007 - Fusion 4C

CINCINNATI OHIO RECREATIONAL ADULT ICE HOCKEY LEAGUES

Login To Your Management Account